info@innomid.ir 021-63462000

ثبت نام درفراخوان شتابدهی و سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری فرهنگی امید


 

فراخوان عمومی پذیرش طرح و تیم در حوزه رسانه و فرهنگ

 از اینکه همراه ما هستید سپاسگزاریم!

 

در این فراخوان، ما به دنبال جذب تیم‌های خوش‌فکر و نوآور در حوزه فرهنگ و رسانه هستیم. افرادی که آماده ساختن آینده خود و تلاش برای رسیدن به اهداف بلند هستند.

 

موضوعات فراخوان


مرکز نوآوری فرهنگی امید، با تمام امکانات و ظرفیت، شما را دعوت به ارسال ایده و طرح‌های خود می‌کند. موضوعات مورد حمایت امید به پنج سرفصل کلی تقسیم می‌شود: 

 • تولید محصولات چند رسانه ای (مانند بازی‌سازی، انیمیشن، مستند، موشن‌گرافیک، سرود و موسیقی، واقعیت مجازی و افزوده و ...)
 • عرضه و فروش محصولات چند رسانه‌ای (در قالب وبسایت، اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی، توزیع فیزیکی، اکران، تبلیغات، کمپین‌سازی و ...)
 • سرویس‌های مربوط به محتوای چندرسانه‌ای و ویدئوی درخواستی (طراحی و راه اندازی پلتفرم، رگولاتوری محتوا، تجمیع و طبقه‌بندی محتوا، سرویس ارزش افزوده و ...)

 • آموزش و پژوهش در حوزه رسانه (خدمات آموزشی، تولیدات آموزشی، نشریات پژوهشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و ...)

 • خدمات تصویری و رسانه‌ای (تولید تیزر، کانون تبلیغاتی، آرشیو و فید تصویری، گرافیک تبلیغاتی، پلتفرم‌های برون‌سپاری و ...)


همچنین در این فراخوان، شما از خدمات دیگر امید مانند سرمایه‌گذاری، فضای کار اشتراکی، آموزش و مشاوره نیز بهره‌مند می‌شوید. 

 

اگر شما، دارای ایده در حوزه رسانه و فرهنگ هستید و تیم خود را تشکیل داده‌اید، درنگ نکنید!

امید منتظر دریافت طرح‌نامه شما است. 

 

برای حرکت در مسیر این فراخوان، دو قدم اول را شما بردارید... باقی مسیر ما هم‌قدم شما می‌شویم. 
 

قدم اول:

دریافت و تکمیل فایل طرح‌نامه 


از طریق لینک زیر، فایل طرح‌نامه را دریافت کنید و پس از مطالعه راهنما، تکمیل نمایید. این طرح‌نامه حاوی سوالاتی درباره تیم و ایده شما است و به شما کمک می‌کند از زاویه بهتری به ایده خود نگاه کنید. 

برای بررسی بهتر و عادلانه‌تر طرح‌ها، باید همگی در یک فرمت باشند. اگر شما فایل نسبتا مشابه طرح‌نامه امید است یا مدل کسب‌وکار دیگری تهیه کرده اید،  در زمان کوتاهی می‌توانید محتوای آن را در فرمت امید قرار دهید. 

 

دریافت فایل طرح نامه

قدم دوم:

پرکردن فرم اطلاعات زیر!

 1.  فرم اطلاعات فردی سرگروه را تکمیل نمایید.
 2.  عنوان ایدۀ خود را به همراه چکیده‌ای از آن، به صورت مختصر بیان کنید.
 3.  در نهایت فایل تکمیل شدۀ طرح‌نامه و ویدئوی معرفی آن را به همراه یک نمونه کار مرتبط با ایده، در محل مشخص شده، بارگذاری نمایید. (ارسال ویدئو اختیاری است. اما می تواند شناخت ما را نسبت به شما کامل تر کند.)

 

دقت داشته باشید که:

 • فرمت قابل قبول برای طرح‌نامه، docx است و در صورتی که فایلی در ضمیمه آن دارید، می‌توانید از حالت فشرده (rar و zip) استفاده کنید.
 • همچنین مدت زمان هر ویدئوی معرفی حداکثر 5 دقیقه (با فرمت mp4) بوده و حجم هر دقیقه از نمونه کار مرتبط با ایده‌ی شما نیز به طور میانگین 5M می‌تواند باشد.
 • همچنین زمان بارگذاری ویدئوها محدود است. پس در صورت امکان از اینترنت پرسرعت برای این منظور استفاده نمایید و اگر دچار مشکل شدید، آن را از طریق مجاری ارتباطی به کارشناسان مرکز اطلاع دهید.

 * نام و نام خانوادگی :
* نام طرح :
* شماره موبایل :
* رایانامه :
* ارسال فایل طرح‌نامه :
ارسال فایل ویدئو یا نمونه MVP :
* کد امنیتی captcha Refresh
 


پس از ثبت نهایی طرح

تیم کارشناسی مرکز امید، طرح‌نامه، ویدئوی معرفی و نمونه کار شما را بررسی و ارزیابی خواهند کرد و در صورت دارا بودن شرایط و کسب امتیاز لازم، برای مصاحبه حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد. در غیر این صورت نتیجه بررسی به شما اعلام می‌شود.

 

اگر به مشکلی برخوردید

 و در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید اطلاعات را از طریق وب‌سایت ارسال کنید، محتوای مربوطه را به آدرس info@innomid.ir ارسال نمایید.

 


اطلاعات تکمیلی و به روز درباره فراخوان، در شبکه های اجتماعی امید قرار می گیرد. 

   

 


شما در زمان کاری می‌تواند با دو شماره زیر تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را بپرسید. 

021-63462301

021-63462201

 

امید، همیشه همراه شما است...

 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 12