info@innomid.ir 021-63462000

شرایط ثبت‌نام و پذیرش در مرکز نوآوری فرهنگی امید

برای ثبت درخواست پذیرش طرح‌ها و ایده‌های رسانه‌ای خود و ورود به مرکز نوآوری فرهنگی امید، فرآیند سه مرحله‌ای زیر را باید پشت سر بگذارید.

1- پیش‌ثبت‌نام در سایت و دریافت طرح‌نامه: پس از واردکردن اطلاعات اولیه و ثبت آن، پیش‌ثبت‌نام شما پایان پذیرفته و فایل طرح‌نامه در قالب Word و PDF و راهنمای ثبت‌نام در دسترس شما قرار می‌گیرد و می‌توانید آنها را دریافت نمایید.

2- آماده‌سازی و بارگذاری طرح‌نامه، ویدئوی معرفی و یک نمونه کار مرتبط با ایده: پس از دریافت طرح‌نامه آن را به دقت تکمیل کنید. پاسخ شما به سؤالات این پرسش‌نامه مقدمات آشنایی ما با شما را فراهم می‌کند. سؤالات این طرح‌نامه مهم‌ترین دغدغه‌ها و اصلی‌ترین نکات مورد توجه امید را از شما می‌پرسد. پس از آن در بازه زمانی ثبت‌نام وارد صفحه ثبت‌نام سایت می‌شوید و علاوه بر فرم ثبت‌نام اینترنتی، فایل تکمیل‌شده طرح‌نامه و ویدئویی کوتاه از معرفی ایده‌ را به همراه یک نمونه کار مرتبط با ایده خود را در سایت بارگذاری می‌کنید. این ویدئو (حداکثر 5 دقیقه)، شامل معرفی ایده و یا نمونه اولیه‌ای از محصول شماست که خلاقیت در ارائه آن، برای ما بسیار مهم است. پس از تکمیل این موارد، ثبت‌نام پایان پذیرفته و کد رهگیری صادر شده و ایمیلی مبنی بر ثبت اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد.

3- مصاحبه حضوری: پس از ارسال طرح‌نامه و بارگذاری ویدئوها، فایل‌های شما مورد بررسی قرار می‌گیرند و از بین آنها، گروه‌های دارای طرح‌های برتر که حائز بیشترین امتیاز شده‌اند، دعوت به مصاحبه حضوری می‌شوند. این مصاحبه برای آشنایی بیشتر و طرح سؤالات تکمیلی در مورد ایده، تیم و برنامۀ آیندۀ شماست. ما زمانی را برای مصاحبۀ حضوری مشخص می‌کنیم تا شما همراه با تیم خود در مرکز نوآوری فرهنگی امید حاضر شوید. در این مرحله شما باید ارائه‌ای از ایده و برنامۀ خود آماده کرده و در مصاحبۀ حضوری آن را نمایش دهید.

پس از طی این مراحل، نتایج بررسی نهایی ایده‌ها و تیم‌های منتخب برای ورود به مرکز نوآوری فرهنگی امید به اطلاع عموم خواهد رسید. پاسخ به سؤالات بیشتر خود را می‌توانید در بخش سؤالات متداول بیابید یا آنها را از طریق همین سایت با ما در میان بگذارید. متأسفانه با توجه به شرایط فعلی مرکز امید و عدم امکان تأمین فضای فیزیکی مختص بانوان، از پذیرش گروه‌هایی که یک یا چند عضو آن از بانوان محترم هستند، معذوریم.

به امید دیدار شما در امید* نام و نام خانوادگی :
* شماره موبایل :
* عنوان طرح یا گروه شما چیست؟ :
* رایانامه :
* شهر محل سکونت :
* حداکثر در دو سطر طرح و ایده خود را توضیح دهید. :
* چگونه از دوره‌ی ما مطلع شدید؟ :
* کد امنیتی captcha Refresh
 


به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 10