تکمیل ثبت نام دوره کارسازی

مرکز نوآوری فرهنگی امید در راستای توانمندسازی فعالین و گروه‌های فرهنگی-رسانه‌ای در جهت ایجاد کسب و کار مستقل و پایدار در حوزه محصولات و خدمات چندرسانه‌ای و مهارت‌افزایی علاقمندان ورود به این عرصه، اقدام به برگزاری دوره آموزشی-کاربردی «کارسازی» با محوریت اصول راه‌اندازی کسب و کار در صنعت رسانه با رویکرد نوآورانه نموده است.

این دوره‌ی یک‌ماهه، از ۱۱ بهمن‌ماه آغاز خواهد شد و شامل عناوین مختلفی از مباحث کسب و کاری و رسانه‌ای همچون تحلیل صنعت رسانه، آشنایی با بوم کسب و کار، اشتباهات رایج حوزه کسب و کار، روش‌های بازاریابی و جذب سرمایه، الگوهای حاکم بر کسب و کار رسانه‌ای، شناخت مخاطب و روش‌های اثرگذاری رسانه‌ای، تکنیک‌های تأثیرگذاری پیام بصری، اصول مذاکره و… است. لازم به ذکر است که زمان‌ برگزاری کارگاه‌های این دوره، روزهای چهارشنبه (ساعت ۱۳ الی ۱۷:۳۰) و پنج‌شنبه (۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰) خواهد بود.

برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام  مبلغ ۱۹۰.۰۰۰ تومان را تا تاریخ ۲۰ دی‌ماه، به شماره حساب ۲-۱۸۵۷۹۳۹-۸۰۰-۸۰۲ (به نام آقای سیدرضا کاظمی) نزد بانک سامان واریز نموده و رسید آن را به رایانامه info@innomid.ir، ارسال نمایید. پاسخ به سؤالات بیشتر خود را می‌توانید از طریق سایت مرکز و یا تماس تلفنی با کارشناسان مرکز در میان بگذارید.

به امید دیدار شما در امید