info@innomid.ir 021-63462000

آغازین روز دومین دوره شتابدهی

آغازین روز دومین دوره شتابدهی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/07 0 نظر 54 بازدید

آئین «آغازین روز دومین دوره شتابدهی» مرکز نوآوری فرهنگی امید؛ هفتم بهمن ماه 96 در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف؛ برگزار شد.

پیش از مراسم اصلی؛ آقای محمدمهدی دادمان از فعالین فرهنگی-رسانه‌ای در گعده‌ای دوستانه و در فضای شتابدهی مرکز به تبیین اقتضائات کسب و کارهای فرهنگی و رسانه‌ای برای تیم‌های حاضر در دوره دوم پیش‌شتابدهی پرداختند. مراسم اصلی این روز در دانشگاه صنعتی شریف و با حضور فعالین رسانه‌ای- فرهنگی و اقتصادی، نظیر مهندس رضا زرنوخی مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و رئیس انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر، مهندس حسین صابری معاون توسعه فناوری پارک پردیس، مبین مهری از مدیران پارک فناوری پردیس، مجید دهبیدی پور رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، مهدی سادات مدیرعامل شرکت کارآفرینی و فن‌آوری ایران (کفا)، محمد ابوالحسنی تهیه کننده مجموعه دیرین دیرین، برگزار شد. در بخشی از این مراسم؛ سیدرضا کاظمی مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید و مهندس مجید دهبیدی‌پور به سخنرانی پرداختند. در حاشیه برنامه از برگزیدگان جشنواره ترنم تقدیر به عمل آمد و هنچنین فیلم گزارشی از فرآیند یکساله شتابدهی و روند ارزیابی تیم های دور دوم پخش شد. در پایان برنامه‌های این روز؛ تیم‌های نیروانا و استودیو مادر از خروجی‌های دور اول شتابدهی به ارائه کسب‌وکار خود در مقابل داوران و سرمایه‌گذاران پرداختند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

جشنواره ترنم (تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی)

جشنواره ترنم (تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی)

مرکز نوآوری فرهنگی امید در سال 1396 با هدف توجه بیشتر به تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی، جشنواره‌ای به نام «ترنم» تدارک دید.

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

صبح روز سه شنبه 16 خرداد 1396، جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در مرکز نوآوری فرهنگی امید از تیم‌های فعال و بخش‌های گوناگون این مرکز بازدید نمود.

راهکار ‌های رسیدن به خلاقیت / نواوری چیست؟

راهکار ‌های رسیدن به خلاقیت / نواوری چیست؟

راهکار ‌های رسیدن به خلاقیت / نواوری چیست؟ در دنیای امروز با گسترش علم و فناوری در شاخه های مختلف رقابت گسترده ای برای پیشرفت افراد در همه زمینه ها وجود دارد. عوامل مختلفی تعیین کننده سطح عرصه های زندگی یک فرد است، از زندگی شخصی وی گرفته تا مسائل مربوط به کسب و کار او. با بررسی نمونه ای از افراد موفق در بسیاری از حوزه مشخصه های مشترکی درون همه آنها یافت شده است. عواملی مانند سطح بالای علمی، اراده های قوی و انگیزه های درونی عمیق، خلاقیت و نوآوری و...

چگونه یک جلسه بارش فکری را مدیریت کنید!

چگونه یک جلسه بارش فکری را مدیریت کنید!

از گذشته تا امروز، به کار گروهی و تیمی تاکید بسیاری  شده است، چرا که همیشه یک گروه، بهتر از یک نفر می اندیشد. حتی در ادیان مختلف، فعالیت­های مذهبی گروهی از ارزش بیشتری برخوردارند و به آن­ها تاکید بیشتری شده است. در دنیای امروز، روش های بسیاری برای حل مساله و بروز خلاقیت ابداع شده است، اما شاید نتوان هیچکدام را مانند روش بارش فکری، پرفایده و مفید دانست. بارش فکری یا طوفان فکری، یکی از معروف­ترین تکنیک­های خلاقیت در جهان است که می تواند برای حل بسیاری از مسائل حرفه­ای و شغلی کارآمد باشد. ما در این محتوا قصد داریم شما را با تکنیک بارش فکری و نحوه­ی اجرای موفق آن، بیشتر آشنا سازیم.

اولین دوره شتابدهی آغاز شد

اولین دوره شتابدهی آغاز شد

فرآیند ثبت نام و پذیرش در اولین دوره شتابدهی مرکز امید از 15 آبان‌ماه 95 رسماً آغاز گردید.

کارگاه‌های آموزشی اولین دوره پیش‌شتابدهی

کارگاه‌های آموزشی اولین دوره پیش‌شتابدهی

40 ساعت کارگاه در ابتدای دوره برگزار شد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0