info@innomid.ir 021-63462000

آغازین روز دومین دوره شتابدهی

آغازین روز دومین دوره شتابدهی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/07 0 نظر 190 بازدید

آئین «آغازین روز دومین دوره شتابدهی» مرکز نوآوری فرهنگی امید؛ هفتم بهمن ماه 96 در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف؛ برگزار شد.

پیش از مراسم اصلی؛ آقای محمدمهدی دادمان از فعالین فرهنگی-رسانه‌ای در گعده‌ای دوستانه و در فضای شتابدهی مرکز به تبیین اقتضائات کسب و کارهای فرهنگی و رسانه‌ای برای تیم‌های حاضر در دوره دوم پیش‌شتابدهی پرداختند. مراسم اصلی این روز در دانشگاه صنعتی شریف و با حضور فعالین رسانه‌ای- فرهنگی و اقتصادی، نظیر مهندس رضا زرنوخی مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و رئیس انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر، مهندس حسین صابری معاون توسعه فناوری پارک پردیس، مبین مهری از مدیران پارک فناوری پردیس، مجید دهبیدی پور رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، مهدی سادات مدیرعامل شرکت کارآفرینی و فن‌آوری ایران (کفا)، محمد ابوالحسنی تهیه کننده مجموعه دیرین دیرین، برگزار شد. در بخشی از این مراسم؛ سیدرضا کاظمی مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید و مهندس مجید دهبیدی‌پور به سخنرانی پرداختند. در حاشیه برنامه از برگزیدگان جشنواره ترنم تقدیر به عمل آمد و هنچنین فیلم گزارشی از فرآیند یکساله شتابدهی و روند ارزیابی تیم های دور دوم پخش شد. در پایان برنامه‌های این روز؛ تیم‌های نیروانا و استودیو مادر از خروجی‌های دور اول شتابدهی به ارائه کسب‌وکار خود در مقابل داوران و سرمایه‌گذاران پرداختند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

صبح روز سه شنبه 16 خرداد 1396، جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در مرکز نوآوری فرهنگی امید از تیم‌های فعال و بخش‌های گوناگون این مرکز بازدید نمود.

حضور در نمایشگاه اینوتکس 2018

حضور در نمایشگاه اینوتکس 2018

مرکز نوآوری فرهنگی امید در هفتمین نمایشگاه اینوتکس حضور پیدا کرد.

مرکز نوآوری فرهنگی امید افتتاح شد

مرکز نوآوری فرهنگی امید افتتاح شد

آئین افتتاح مرکز نوآوری فرهنگی امید طی مراسمی در تاریخ 18مردادماه 1395 با حضور مهندس ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی، مهندس صابری معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس و مهندس سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری در محل آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

نحوه ارزش‌گذاری استارتاپ ها | 10 روش ارزشمند برای ارزیابی استارتاپ های جهانی

نحوه ارزش‌گذاری استارتاپ ها | 10 روش ارزشمند برای ارزیابی استارتاپ های جهانی

ارزش‌گذاری استارتاپ ها مسئله‌ای هنری و علمی است. در اینجا 10 روش محکم و مطمئن برای ارزش‌گذاری استارتاپ های جهانی را برای شما بیان می‌کنیم.
موضوع ارزش‌گذاری استارتاپ، سوالی است که بنیان‌گذاران به ویژه در مراحل اولیه بسیار درباره آن بحث می‌کنند. اگر شما میزان سودآوری و نقدینگی خود را ندانید، چگونه می‌توانید به ارزش شرکت خود پی ببرید؟  

حضور دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

حضور دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

مرکز نوآوری فرهنگی امید در راستای جلب مشارکت عمومی و جذب حداکثری گروه‌های فعال فرهنگی‌رسانه‌ای با شرکت در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، میزبان جمع کثیری از فعالین این عرصه بود. جوانان توانمند در حوزه رسانه، شخصیت‌های شاخص رسانه‌ای و برخی مسئولین کشوری از جمله مهمانان غرفه امید در این دوره از نمایشگاه بودند. مرکز امید ضمن پذیرایی از مهمانان عزیز، پذیرای طرح‌ها و ایده‌های ارائه شده توسط برخی گروه‌های فرهنگی رسانه‌ای نیز بود که مقدمات حضور آنها در مرکز و بهره‌مندی آنها از امکانات و تجهیزات مرکز به عمل آمد

10 مورد از برترین بایدها و نبایدهای استارتاپی

10 مورد از برترین بایدها و نبایدهای استارتاپی

چگونه یک جلسه بارش فکری را مدیریت کنید! جهت راه اندازی یک استارتاپ ، همیشه به سرمایه زیاد در شروع کار نیاز نیست. درست است که منابع مالی کافی، راه اندازی کسب و کار جدید را بسیار آسان می کند اما در مورد بسیاری از استارتاپ ها این موضوع صدق نمی کند.با این حال هیچ دلیلی برای به تعویق انداختن راه اندازی یک استارتاپ تا زمان تامین بودجه کافی وجود ندارد. مهمترین دلیلی که باعث شکست یک استارتاپ می شود قطعا بودجه نخواهد بود. استراتژی کسب و کار و عوامل مختلف دیگری هستند که در به ثمر رسیدن تلاش استارتاپ های موفق دنیا تاثیرگذارند.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0