info@innomid.ir 021-63462000

آغازین روز دومین دوره شتابدهی

آغازین روز دومین دوره شتابدهی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/07 0 نظر 14 بازدید

آئین «آغازین روز دومین دوره شتابدهی» مرکز نوآوری فرهنگی امید؛ هفتم بهمن ماه 96 در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف؛ برگزار شد.

پیش از مراسم اصلی؛ آقای محمدمهدی دادمان از فعالین فرهنگی-رسانه‌ای در گعده‌ای دوستانه و در فضای شتابدهی مرکز به تبیین اقتضائات کسب و کارهای فرهنگی و رسانه‌ای برای تیم‌های حاضر در دوره دوم پیش‌شتابدهی پرداختند. مراسم اصلی این روز در دانشگاه صنعتی شریف و با حضور فعالین رسانه‌ای- فرهنگی و اقتصادی، نظیر مهندس رضا زرنوخی مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و رئیس انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر، مهندس حسین صابری معاون توسعه فناوری پارک پردیس، مبین مهری از مدیران پارک فناوری پردیس، مجید دهبیدی پور رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، مهدی سادات مدیرعامل شرکت کارآفرینی و فن‌آوری ایران (کفا)، محمد ابوالحسنی تهیه کننده مجموعه دیرین دیرین، برگزار شد. در بخشی از این مراسم؛ سیدرضا کاظمی مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید و مهندس مجید دهبیدی‌پور به سخنرانی پرداختند. در حاشیه برنامه از برگزیدگان جشنواره ترنم تقدیر به عمل آمد و هنچنین فیلم گزارشی از فرآیند یکساله شتابدهی و روند ارزیابی تیم های دور دوم پخش شد. در پایان برنامه‌های این روز؛ تیم‌های نیروانا و استودیو مادر از خروجی‌های دور اول شتابدهی به ارائه کسب‌وکار خود در مقابل داوران و سرمایه‌گذاران پرداختند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بازدیدتهیه‌کننده مجموعه انیمیشن دیرین دیرین

بازدیدتهیه‌کننده مجموعه انیمیشن دیرین دیرین

بازدیدتهیه‌کننده مجموعه انیمیشن دیرین دیرین

دیدار مدیرعامل مرکز با  رهبر معظم انقلاب اسلامی

دیدار مدیرعامل مرکز با رهبر معظم انقلاب اسلامی

مدیر عامل مرکز امید در دیدار با نخبگان علمی جوان با مقام معظم رهبری دیدار نمود.

آغازین روز نخستین دوره شتابدهی

آغازین روز نخستین دوره شتابدهی

     آیین «آغازین روز نخستین دوره شتابدهی» مرکزامید شنبه دوم بهمن ماه 1395 با حضور اساتید و فعالین جوان حوزه فرهنگ و رسانه برگزار شد. 

حضور دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

حضور دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

مرکز نوآوری فرهنگی امید در راستای جلب مشارکت عمومی و جذب حداکثری گروه‌های فعال فرهنگی‌رسانه‌ای با شرکت در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، میزبان جمع کثیری از فعالین این عرصه بود. جوانان توانمند در حوزه رسانه، شخصیت‌های شاخص رسانه‌ای و برخی مسئولین کشوری از جمله مهمانان غرفه امید در این دوره از نمایشگاه بودند. مرکز امید ضمن پذیرایی از مهمانان عزیز، پذیرای طرح‌ها و ایده‌های ارائه شده توسط برخی گروه‌های فرهنگی رسانه‌ای نیز بود که مقدمات حضور آنها در مرکز و بهره‌مندی آنها از امکانات و تجهیزات مرکز به عمل آمد

اختتامیه جشنواره ترنم

اختتامیه جشنواره ترنم

این مراسم با حضور جمعی از تولیدکنندگان محتوا و علاقه‌مندان حوزه رسانه هم‌زمان با آغازین روز دومین دوره شتابدهی مرکز نوآوری فرهنگی امید در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.   

جشنواره ترنم (تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی)

جشنواره ترنم (تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی)

مرکز نوآوری فرهنگی امید در سال 1396 با هدف توجه بیشتر به تولیدات رسانه‌ای نوآورانه مردمی، جشنواره‌ای به نام «ترنم» تدارک دید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0