info@innomid.ir 021-63462000

آغازین روز نخستین دوره شتابدهی

آغازین روز نخستین دوره شتابدهی
چکیده این مطلب : انتشار : 1395/11/03 0 نظر 425 بازدید

     آیین «آغازین روز نخستین دوره شتابدهی» مرکزامید شنبه دوم بهمن ماه 1395 با حضور اساتید و فعالین جوان حوزه فرهنگ و رسانه برگزار شد. 

 آقایان پرویز کرمی، شهاب اسفندیاری، غلامرضا نوری و نادر طالب زاده به همراه سید رضا کاظمی مدیرعامل مرکز امید در مورد این طرح و فعالیت در عرصه تولید محتوای فرهنگی‌رسانه‌ای به سخنرانی پرداختند. در پایان این مراسم به پاس چند دهه تلاش استاد نادر طالب زاده در تولید آثار فرهنگی در راستای ارزش های انقلاب اسلامی و تربیت نیروهای موثر در این عرصه از ایشان به‌عنوان مربی نمونه تقدیر به عمل آمد. همچنین علاوه بر سخنرانان، شخصیت‌های فرهنگی و اقتصادی دیگری هم در این برنامه حضور پیدا کردند که از آن جمله می‌توان به دکتر زرنوخی (مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر)، مهندس میرامینی (مدیرعامل صندوق توسعه فناوری‌های نوین)، آقای کاشفی‌پور (مدیر حوزه هنری دیجیتال)، مهندس صابری (معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس)، مهندس هزاوه (مدیر مرکز شتابدهی نوآوری) آقای مقیمی (معاون توسعه فناوری صندوق دانا) و مهندس پنیریان (مدیرعامل مرکز شتابدهی و نوآوری یاس) اشاره نمود.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

آغازین روز دومین دوره شتابدهی

آغازین روز دومین دوره شتابدهی

آئین «آغازین روز دومین دوره شتابدهی» مرکز نوآوری فرهنگی امید؛ هفتم بهمن ماه 96 در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف؛ برگزار شد.

دیدار مدیرعامل مرکز با  رهبر معظم انقلاب اسلامی

دیدار مدیرعامل مرکز با رهبر معظم انقلاب اسلامی

مدیر عامل مرکز امید در دیدار با نخبگان علمی جوان با مقام معظم رهبری دیدار نمود.

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

صبح روز سه شنبه 16 خرداد 1396، جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در مرکز نوآوری فرهنگی امید از تیم‌های فعال و بخش‌های گوناگون این مرکز بازدید نمود.

کارگاه بررسی جریان کارآفرینی و استـارت‌آپی

کارگاه بررسی جریان کارآفرینی و استـارت‌آپی

در راستای برگزاری برنامه‌های ترویجی، رویدادی با عنوان “بررسی جریان کارآفرینی و استارت‌آپی در دنیا و ایران” در دانشگاه صداوسیما و با حضور جمع کثیری از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

روز ارائـه به سـرمـایه‌گـذار تیم‌‌های دوره اول شتابدهی

روز ارائـه به سـرمـایه‌گـذار تیم‌‌های دوره اول شتابدهی

در انتهای اولین دوره شتابدهی مرکز امید، برنامه‌ای تحت عنوان «روز ارائه به سرمایه‌گذار» در حضور جمعی از سرمایه‌گذاران، مدعوین و تیم‌های دوره دوم برگزار شد.

بازدید جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز امید

بازدید جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز امید

صبح روز سه شنبه 16 خرداد 96 معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در مرکز نوآوری فرهنگی امید از تیم‌های فعال در حوزه فرهنگ و رسانه و همچنین بخش‌های گوناگون این مرکز بازدید کرد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0