info@innomid.ir 021-63462000

مدرسه هنر و رسانه آینه

مدرسه هنر و رسانه آینه
چکیده : انتشار : 1399/01/19 0 نظر 1,748 بازدید

مدرسه هنر و رسانه آینه، یک «مدرسه نرم‌افزاری» در موضوع هنر و رسانه است که فعالیت‌های خود را از سال 1394 آغاز کرد و به تولید و طراحی الگوهای متنوع در حوزه آموزش هنر و رسانه می‌پردازد.

 

◄ موضوع کسب و کار: طراحی الگوهای متنوع در حوزه آموزش هنر و رسانه

◄ شرح مختصر فعالیت: مدرسه هنر و رسانه آینه، یک «مدرسه نرم‌افزاری» در موضوع هنر و رسانه است که فعالیت‌های خود را از سال 1395 آغاز کرد و به تولید و طراحی الگوهای متنوع در حوزه آموزش هنر و رسانه می‌پردازد. این فعالیت‌های نرم‌افزاری شامل تولید و تألیف منابع دانشی و پژوهشی، تربیت و ایجاد شبکه پایدار و پویای مدرسین و پژوهشگران، طراحی و تولید محصولات آموزشی و تخصصی، طراحی مدل‌های آموزشی و محیط‌های تربیتی، طراحی و اجرای رویدادهای تخصصی، آموزشی و پژوهشی و انجام فعالیت در حوزه فضای مجازی می‌شود.

◄ توضیح: مدرسه آینه تاکنون موفق به برگزاری دوره‌های متنوعی در موضوعات مستندسازی، سواد رسانه‌ای، نرم‌افزارهای گرافیکی و سینمایی، تحلیل فیلم، بازی‌های رایانه‌ای و تولیدات فضای مجازی شده است.

مدرسه آینه با توجه به رویکردهای خود توانسته است در راه‌اندازی و توسعه مجموعه‌های دیگری نقش‌آفرینی نماید. باشگاه سواد رسانه‌ای و المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای، جشنواره فیلم کوتاه مدرسه، استودیوی برنامه‌سازی آراد، مرکز دانش بازی‌های رایانه‌ای (مدبر) و تولید برنامه‌های تلویزیونی رسانش و یه حبه قند ازجمله این موارد است

 

◄ مدیر : آقای مجید قبادی

 

▼ درگاه‌های ارتباطی:

 www.ayenehschool.ir وبسایت:          Ayenehschool | @ | Gmail.com

شبکه‌های اجتماعی:       اینستاگرام          تلگرام     

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2