info@innomid.ir 021-63462000

ثبت نام دوره سوم شتابدهی مرکز نوآوری فرهنگی امید

قدم اول:

- تکمیل فرم پیش‌ثبت‌نام و دریافت فایل طرح‌نامه

قدم دوم:

لطفا در صورتی که ‌پیش‌ثبت‌نام مرکز را انجام نداده‌اید، جهت مشاهده شرایط و مراحل ثبت‌نام و دریافت طرح‌نامه و راهنمای ثبت‌نام به صفحه پیش‌ ثبت‌نام مراجعه نمایید. اگر قبلا پیش‌ثبت‌نام را انجام داده‌اید، برای ثبت طرح خود مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

1. ابتدا فرم اطلاعات فردی سرگروه را تکمیل نمایید.

2. در مرحله بعد، عنوان ایدۀ خود را به همراه چکیده‌ای از آن، به صورت مختصر بیان کنید.

3. در مرحله نهایی فایل تکمیل شدۀ طرح‌نامه و ویدئوی معرفی آن را به همراه یک نمونه کار مرتبط با ایده، در محل مشخص شده، بارگذاری نمایید.

دقت داشته باشید که فرمت قابل قبول برای طرح‌نامه docx است و در صورتی که فایلی در ضمیمه آن دارید، می‌توانید از حالت فشرده (rar و zip) استفاده کنید. همچنین مدت زمان هر ویدئوی معرفی حداکثر 5 دقیقه (با فرمت mp4) بوده و حجم هر دقیقه از نمونه کار مرتبط با ایده‌ی شما نیز به طور میانگین 5M می‌تواند باشد. همچنین زمان بارگذاری ویدئوها محدود است. پس در صورت امکان از اینترنت پرسرعت برای این منظور استفاده نمایید و اگر دچار مشکل شدید، آن را از طریق مجاری ارتباطی به کارشناسان مرکز اطلاع دهید.

پس از ثبت نهایی طرح، تیم کارشناسی مرکز امید، طرح‌نامه، ویدئوی معرفی و نمونه کار شما را بررسی و ارزیابی خواهند کرد و در صورت دارا بودن شرایط و کسب امتیاز لازم، برای مصاحبه حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد. در غیر این صورت نتیجه بررسی به شما اعلام می‌شود.

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید اطلاعات را از طریق وب‌سایت ارسال کنید، محتوای مربوطه را به آدرس info@innomid.ir ارسال نمایید.

به امید دیدار شما در امید* نام و نام خانوادگی :
* نام طرح :
* شهر محل سکونت اعضاء تیم :
* تحصیلات :
* رشته تحصیلی :
* شماره موبایل :
* رایانامه :
* ارسال فایل طرح‌نامه :
ارسال فایل ویدئو یا نمونه MVP :
* کد امنیتی captcha Refresh
 


به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 10