info@innomid.ir 021-63462000

کارگاه آشنایی با مسائل حقوقی استارتاپ‌ها

کارگاه آشنایی با مسائل حقوقی استارتاپ‌ها
چکیده این دوره : انتشار : 1397/08/26 0 نظر 1,275 بازدید

در این کارگاه 3 ساعته با حضور آقای بنیامین عبداللهی مشاور مالی و حقوقی کسب و کارهای نوپا،  شما یاد می‌گیرید: چگونه قرارداد ببندید، با انواع شرکت‌ها و سهام‌های آن آشنا می‌شوید و در نهایت یاد خواهید گرفت تا مرحله به مرحله شرکت خود را بدون هیچ واسطه‌ای کاملاً قانونی ‌ثبت ‌کنید. 

یکی از اساسی‌ترین مشکلات تیم‌های استارتاپی این است که نمی‌‌دانند چگونه قرارداد ببندند. چه با مشتری‌هایشان و چه با سرمایه‌گذارانشان.
نمی‌دانند چه مواردی را در سرفصل‌های قرارداد بیاورند و یا اینکه مفاد محرمانگی چیست و به چه کاری می آید؟
چگونه و با چه ادبیاتی چه تبصره‌هایی را حتما قید کنند و چگونه قوانین دست و پاگیر را دور بزنند! :))


در این دوره 3 ساعته شما با انواع شرکت‌ها و سهام‌ها آشنا می‌شوید.
هم چنین با چگونگی واگذاری سهام شخصی و شرکت نوپای خود آشنا می شوید:)


شما می‌توانید ثبت شرکت خود را با هزینه 20 برابر این رویداد به یک وکیل بسپارید تا برایتان انجام دهد (که البته باز از شما به بهانه‌های مختلف پول خواهد گرفت تا برایتان کارهای به اصطلاح قانونی دیگری انجام دهند که ضرورتی ندارد!) یا می‌توانید در این رویداد قدم به قدم یاد بگیرید که شرکت خودتان را، خودتان ثبت کنید! از ریز و بم شرکت‌تان اطلاع داشته باشید و همه کار را در دست خودتان مدیریت کنید.

به صورت خلاصه، ما سعی داریم در این رویداد شما را با موارد خاص و برخی از قوانین مهم استارتاپی در قراردادها آشنا کنیم، بعد انواع سهام‌ها را به شما معرفی و در نهایت پا به پای شما شرکت‌تان را به‌صورت کاملا قانونی ثبت کنیم.

 

 

 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5